Vyžiadajte si cenovú ponukuinfo@strechyzlabymartin.sk0902 670 406

O nás

V menej celej našej firmy METALSKOBA, s. r. o. by som Vám rád v krátkosti predstavil ako firmu, tak aj obsah našej produkcie.

Na trhu sa predstavujeme ako klampiarske centrum a to už 19 rokov. Počas tejto doby sa snažíme neustále prispôsobovať najmä dopytu našich zákazníkov. Ja, Ing. Dušan Barčík ml. si myslím, že môžem oprávnene tvrdiť, a zároveň sa pýšiť tým, že sme rodinná firma a som hrdý na to byť v tomto tíme. A tak ako je dôležité pochopenie a pomoc v rodine, staviame sa týmto prístupom aj k našim zákazníkom, ktorím sa snažíme vyhovieť vo všetkých smeroch. Aj keď to nie je vždy jednoduché, prioritou je nám preniesť ich predstavy do reality, keď si často aj oni sami kladú otázku - Aké sú to vlastne predstavy?

Novšiu centrálu sme založili zhruba pred 3 rokmi v Žiline, kde máme k dispozícii väčší sklad a pôvodnú pobočku sme ponechali v Martine. V oboch prevádzkach má zákazník možnosť vytvoriť si svoju vlastnú strechu nad hlavou. Samozrejme, strecha nie je len krytina. Sortiment, ktorý ponúkame začína od samotného krovu stavby, cez parozábranu, strešné okná a plech až po vytvorenie návrhu, ktorého cieľom je odviesť každú dažďovú kvapku jej správnym smerom. Návrh, ktorý zväčša začína na papieri, kúsku kartónovej krabice alebo drievku prenesieme do kladacieho plánu s prepočítaním krytiny a množstva doplnkov s podrobným odkonzultovaním ponuky materiálu.

Prioritou nášho portfólia avšak ostáva plech. Ako som už spomínal, našim hlavným cieľom je priblížiť sa čo najbližšie k predstavám zákazníka a preto oplechovanie okolo celého stavebného diela vyrábame na mieru, čo zvyšuje efektivitu návrhu, ale aj funkčnosti montáže. Okrem bežných oplechovaní strechy sa venujeme aj individuálnej výrobe parapiet a rôznych druhov plechových a hliníkových líšt, ktoré v konečnom dôsledku je možné využiť aj na iný účel ako je len k samotnej streche. Možnosti ako sú rôzne tvary, rôzne rozmery a dĺžky nás posúvajú bližšie k zákazníkovi a ponúkajú nám rozsiahlejšie využitie našej podstaty – a tou je plech samotný.

S láskou k plechu sme rozšírili našu ponuku aj o zariadenie na výrobu plotových lamiel, ktoré sa pomaly stávajú nástupcom klasických drevených a o deličku plechov pre nadštandardné hrúbky a šírky, čo nám ponúka širšiu možnosť výroby.

Na záver by som podotkol, že všetko nie je len o výrobe samotnej. Ako klampiarske centrum celý návrh vieme nielen zhotoviť ale aj doviezť priamo na stavbu v rámci celého Slovenska, prevažne však v rámci stredného Slovenska, ktoré je našim stredom a srdcom. Aj keď sa zaoberáme prevažne predajom, nie priamou montážou, neustále sa snažíme zdokonaľovať v rámci našich vedomostí, aby sme dokázali poskytnúť aj neskúsenejším zákazníkom odborné znalosti k montáži.

Veríme, že sa nám bude aj naďalej dariť poskytovať kvalitné materiály a individuálne služby a postupne rozširovať naše portfólio.

Sme hrdými členmi Cechu strechárov Slovenska.

Vyžiadajte si cenovú ponuku